+370 670 06048 | 837 773 100 svarivonia @gmail.com

Mūsų dangos

Norėdami savo klientams suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, nuolat domimės vonių atnaujinimo srities naujovėmis, naujomis priemonėmis, medžiagomis, įrankiais ir tobulėjančiomis restauravimo technologijomis. Džiaugiamės, jog vonių restauravimas žengia koja kojon su šiuolaikiniu pasauliu ir galvoja apie žmonių sveikatą bei gamtos saugojimą. Taigi, norime pristatyti Jums vonių restauravimo rinkoje įvykusį perversmą – dvisluoksnę emalinę dangą su marmuro papildais. Ši danga buvo kuriama ne tik siekiant nepriekaištingos vonių atnaujinimo kokybės, tačiau svarbiausia – atsižvelgiant į žmogaus sveikatos bei gamtos saugojimą.
EKOLOGIŠKOS,NEKENKSMINGOS DANGOS SUDĖTIS:

Ši danga – tai perversmas vonių restauravimo rinkoje. Ji:
ekologiška
itin tvirta
atspari karščiui, šalčiui, drėgmei, sąlyčiui su daugeliu chemikalų (trinčiai)
Šias dangos savybes užtikrina marmuras, kuriuo danga yra sustiprinta Į dangos sudėtį taip pat įeina tik sertifikuotos medžiagos, atitinkančios aukštus ISO reikalavimus. Todėl ši danga yra tikrai aukštos kokybės produktas.
Gerbdami savo klientus, vertindami gerus jų atsiliepimus bei rekomendacijas, rūpinamės ir stengiamės Jums pasiūlyti tik patikimiausius vonių restauravimo būdus.
Pasitelkę ilgametę darbo patirtį ir daugybę pastangų, išgavome dangą, užtikrinančią kokybę, patvarumą, ilgaamžiškumą, o tuo pačiu – ir išsaugodami jos ekologiškumą.
Mūsų specialistų sukurta technologija leidžia būti ko gero vieninteliais ir šioje srityje geriausias ne tik Lietuvoje bet ir visoje Europoje. Restauruodami vonias šia technologija, naudojame ne tik Europos, tačiau ir Amerikos rinkoje esančias geriausias, patikimiausias, laiko išbandytas, kokybiškas ir brangias medžiagas. Prie nepriekaištingo rezultato prisideda ir kruopščiai atliekamas darbas.
Dirbame švariai ir atidžiai – Jūsų namuose nebus nei dulkių, nei nemalonių kvapų, o atnaujinta vonia tarnaus 10 ir daugiau metų!
Be galo džiaugiamės, jog restauravę daugybę vonių nesusidūrėme ir vis dar nesusiduriame su nepatenkintais klientais – tai reiškia, jog mūsų darbai kalba patys už save. Todėl drąsiai kiekvienai mūsų danga restauruotai voniai galime suteikti 5 metų garantiją.
Pasirinkę mūsų siūloma dangą tikrai nenusivilsite – mus rekomenduoja gražią ir ilgai nenusidėvinčią vonią turintis Jūsų kaimynas:)
!!!DĖMESIO!!!

Bukite atidūs ir nepasikliaukite vonių restauratoriais, kurie nepateikia savo svetainės adreso ar kitų duomenų, o skelbia tik savo telefono numerius – dažniausiai tokie restauratoriai vilioja klientus siūlydami labai žemą kainą, tačiau jų restauruotos vonios tarnauja vos metus ar kelis. Taip kenčia ne tik Lietuvos restauratorių vardas ir pastangos, tačiau ir svarbiausia – Jūsų piniginė.

Vonių restauravimo pramonėje pradininkai, bei lyderiai buvo ir yra amerikiečiai. Tik vėliau vonių atnaujinimu pradėjo domėtis Europoje. Pradžioje Lietuvoje vonios restauravimu užsiiminėjo tik pavieniai meistrai, nenaudodami jokios technologijos. Vonias dažydavo su teptuku emaliniais arba aliejiniais dažais. Išdžiūvusi vonia būdavo graublėta, bei nuo teptuko likdavo šerių. Tokių vonių tarnavimo laikas buvo labai trumpas, todėl klientai likdavo nepatenkinti atliktu darbu.

 

Vėliau prasidėjo dažymas kompresoriumi, jo dėka dažai lygiau pasidengdavo vonios paviršiumi, bet kompresoriaus galios nepakakdavo išpūsti tirštos dangos, todėl sluoksnis būdavo per plonas. Per mažos žinios kaip paruošti vonią prieš atnaujinimą, netinkami įrankiai, daug dulkių, nemalonaus kvapo, bei per trumpas tarnavimo laikas nepatenkino klientų lūkesčių. Taip buvo sugadintas vonių restauratorių vardas Lietuvoje. Todėl gerbdami šią profesiją pasisėmėme žinių iš vonių restauratorių Amerikoje.

 

Susigrąžinome klientų pasitikėjimą Lietuvoje. Norėdami įtikti Jums vonios remontui naudojame pačią naujausią įrangą TURBINĄ. Jos pagalba tiršta danga yra išliejama itin lygiai net ir naudojant marmuro papildą dangoje. Turbinos pagalba paduodamas suspaustas karštas (iki 10 bar + ~50 laipsnių), jo dėka danga yra pašildoma iki reikiamos konsistencijos. Mūsų vonios tarnauja ilgiausiai paruošimo dėka, bei dėl ištobulintos technologijos dvisluoksnės emalės su marmuro papildu. Papildas naudojamas dangos sustiprinimui, bei kietumui. Ko gero šios dangos analogo Lietuvoje nėra. Tai yra mūsų vonios atnaujinimo technologija patvirtinta laiko.